Ponad 35 lat doświadczenia

Prowadzimy rodzinny salon optyczny od 1980 roku. Z wykształcenia jesteśmy optykami. Przez ponad 30 lat mieliśmy okazję poznać i zrozumieć doświadczenia klientów związane z noszeniem okularów. Jesteśmy firmą z tradycjami zapewniającą jakość, profesjonalizm oraz nowoczesne technologie. Systematycznie budujemy naszą markę poprzez profesjonalną obsługę i doradztwo.

Posiadamy własną szlifiernię

Posiadamy własną nowoczesną pracownie optyczną. Możesz być pewien, że zamówione u nas soczewki zostaną oszlifowane precyzyjnie i z dużą dokładnością. Nie tolerujemy niedoróbek, nieprecyzyjnie wykonanych okularów. Dbamy o detale, aby uzyskać wysoką trwałość i estetykę.

Dobieramy oprawy i szkła

Jeżeli nie jesteś przekonany jakie okulary są dla Ciebie właściwe, możesz liczyć na naszą pomoc. Pomożemy Ci wybrać z pośród wielu opraw, fasonów i kolorów te jedyną, która zapewni odpowiedni wizerunek, komfort noszenia oraz zadowolenie. Przekonaj się, że kupowanie okularów może okazać się bardzo przyjemnym doświadczeniem. Służymy pomocą w doborze odpowiednich dla Ciebie soczewek okularowych. Z pośród całego katalogu szkieł, wybierzemy te najbardziej odpowiednie, dające maksymalny komfort widzenia a także walory estetyczne.